Strona głównaLifestyleJak utrwalić fryzurę nie niszcząc włosów?

Jak utrwalić fryzurę nie niszcząc włosów?

Produktów do stylizacji męskich włosów na naszym rynku jest bardzo dużo, dlatego przy ich wyborze powinniśmy kierować się składem, który oprócz swojej funkcji utrwalania włosów posiada również właściwości odżywiające i nawilżające. Takim produktem jest glinka do włosów. Zawiera ona w swoim składzie minerały i składniki odżywcze.

Czy produkt nadaje się do każdego rodzaju włosów?

Kosmetyki te mają różną konsystencję od gęstej do kremowej, dlatego też glinka do włosów

może być stosowana na wszystkich ich rodzajach, co ważne nie obciążają ich. Dzięki niej możemy wykonać dowolną stylizację, ponieważ występuje ona w trzech konsystencjach średniej, mocnej i bardzo mocnej. Bez względu na to, której glinki użyjemy, włosy zwiększą swoją objętość, będą wyglądały lekko, świeżo bez zbędnego połysku.

Jak używać tego kosmetyku, by nie przesadzić?

Mężczyźni coraz częściej przywiązują uwagę do tego, aby dbać o swoje włosy. Jednak w wyglądzie trzeba również dbać o umiar. Glinka do włosów jest kosmetykiem bardzo wydajnym, dlatego wystarczy nanieść jej niewielką ilość na opuszki palców, rozsmarować na dłoniach zwracają przy tym uwagę na to, aby nie było grudek, a następnie nałożyć ją na włosy od nasady aż po ich końce, dowolnie modelując fryzurę. Można ją aplikować zarówno na wilgotne, jak i na suche włosy.

Zalety glinki

Która glinka do włosów uchroni nas przed ich wysuszeniem i łamaniem? Pewnym produktem będą glinki na bazie wody. Oprócz tego, że pielęgnują włosy, odżywia również skórę głowy, stymulując porost włosów. Woda, która wchodzi w skład glinki, zapewnia jej kremową konsystencję, co ułatwia jej aplikację na włosy. Jeżeli dodamy do składu, wosk pszczeli zapewni nam on, mocny chwyt przy zachowaniu naturalnej elastyczności włosa. Zwieńczeniem użycia produktu jest jego zapach. Różnorodność użycia nut zapachowych zaspokoi gust nawet najbardziej wymagającego klienta.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne