Strona głównaPracaPomysł na prezent dla całej rodziny!

Pomysł na prezent dla całej rodziny!

Święta, urodziny, rocznice. Każdego roku w kalendarzu aż roi się od okazji do wspólnego celebrowania i wręczania sobie mniejszych lub większych prezentów. Chciałbyś w tym roku podarować swoim bliskim coś wyjątkowego, co zawsze będzie pod ręką? Coś, co przywoła miłe wspomnienia i uśmiech na twarzy? Zastanów się nad kubkami z nadrukiem!

W tym roku na dowolną okazję możesz pozytywnie zaskoczyć swoich bliskich wręczając im kubki z nadrukiem. Zastanawiasz się, co możesz umieścić na ceramice? Praktycznie wszystko, a my podpowiemy Ci kilka najciekawszych pomysłów!

Zachowaj ten dzień w pamięci – tworząc dedykowany wzór

Jeżeli ktoś z Twoich bliskich obchodzi wyjątkową okazję – rocznicę ślubu, obronę pracy magisterskiej bądź coś wyjątkowego, co nie powtórzy się szybko, może najlepszym wyjściem będzie projekt, na którym znajdzie się data tego wydarzenia oraz gratulacje? Za każdym razem, gdy ta druga osoba będzie sięgać po kubek z takim nadrukiem, nie tylko przeniesie się myślami do tego dnia, ale i uśmiechnie się, pamiętając, od kogo jest ten prezent.

Kubki z nadrukiem z wakacji lub innej chwili zachowanej na zdjęciu

Możliwości nadruku jest naprawdę wiele, dlatego kubek może przybrać dowolny kolor i formę. Może rozwiązaniem będzie uchwycenie momentu, w którym celebrujący czuł się nad wyraz szczęśliwy? Kadr z wakacji, z weekendu poza miastem lub uchwycona chwila pośród codzienności? Naszym zdaniem taki pomysł jest godny uwagi, jak i samej realizacji.

Lekko i wesoło – zabawny nadruk na lepszy początek dnia

A może wolisz, aby kubki z nadrukiem powodowały więcej radości i uśmiechu? Znajdź lub zamów u rysownika komiks lub popularne w sieci memy i to właśnie je zamów z ceramiką. Prosto, efektownie i z humorem. Pamiętaj też, że przy wręczaniu prezentów najważniejsze są intencje i dobry pomysł, a nie zasobność portfela, dlatego niespodzianki dawane od serca cieszą zawsze najmocniej!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne