Strona głównaLifestyleDrewniana mapa świata - doskonała ozdoba do domu i mieszkania lub biura.

Drewniana mapa świata – doskonała ozdoba do domu i mieszkania lub biura.

Szukasz oryginalnych dekoracji do powieszenia w salonie, sypialni, przedpokoju lub biurze? Elegancka, drewniana mapa świata na ścianę to coś, co powinno Ci się spodobać! Sprawdź, jakie mapy tego typu możesz znaleźć na rynku i dowiedz się, gdzie najlepiej powiesić jedną z nich. 

Drewniana mapa świata na ścianę – ozdoba, której szukałeś!

Ozdobna mapa świata do powieszenia na ścianie to świetna dekoracja dla Ciebie, jeśli lubisz podróże, znasz wiele języków, czy interesujesz się bogactwem kulturowym innych krajów. Nie musisz jednak pasować do tej charakterystyki, jeśli tego typu ozdoba po prostu wpisuje się w Twój gust.

Szukając tego typu mapy w Internecie, możesz trafić na egzemplarze wykonane z różnych materiałów. Najczęściej będzie to lite, pokryte lakierem, farbą lub bejcą drewno (czasem dodatkowo przepalane) lub lekka i delikatna sklejka.

Postaw na mapę świata wykonaną z litego drewna, jeśli zależy Ci na solidnie wyglądającej ozdobie. Model ze sklejki będzie z kolei bardziej odpowiedni dla Ciebie, jeżeli zamierzasz powiesić ją go na delikatnej ścianie, na przykład z cienkiej płyty G-K czy OSB lub samodzielnie pomalować i ozdobić.

Gdzie powiesić drewnianą mapę świata? 

Drewniana mapa świata na ścianę będzie prezentowała świetnie niezależnie od miejsca, w którym postanowisz ją powiesić. Najlepiej sprawdzi się jednak z pewnością nad biurkiem (Twoim lub dziecka), na największej pod względem powierzchni ścianie w salonie lub przedpokoju, tudzież nad stołem w jadalni.

Elegancka mapa świata z drewna to też świetna ozdoba do miejsca – szczególnie, jeśli jest to biuro podróży, tłumaczeń, czy też ubezpieczeń; szkoła językowa lub inne miejsce, w którym panuje “międzynarodowa” atmosfera. Taka mapa sprawdzi się też w nowoczesnej restauracji lub hotelu czy pensjonacie otwartym na turystów z różnych zakątków świata.

Drewniana mapa świata na ścianę to świetna alternatywa dla klasycznego obrazka. Postaw na tą imponującą i inspirującą do podróżowania ozdobę, która na zawsze odmieni Twoje wnętrze!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne