Consulting

Eveneum to firma zajmująca się doradztwem strategicznym. Charakteryzuje się świeżym i innowacyjnym spojrzeniem na szeroko pojęty consulting. Jej zespół tworzą sami eksperci. Posiadają oni bogatą wiedzę Ich wieloletnie doświadczenie nie ogranicza się do granic Polski, a jest międzynarodowe. Są oni odpowiedzialni za procedury oraz politykę zakupową. Firma współpracuje z czterema kontynentami: Europą, Azją, Ameryką Północną i Południową. 

Zakres działań

Eveneum specjalizuje się w wielu kategoriach. Wspiera swoich klientów w zakresie zakupów strategicznych i operacyjnych. Zajmuje się due diligence, procesami i strategiami zakupowymi. Potrafi oceniać ryzyko w łańcuchu dostaw. Specjalizuje się także w negocjacjach, mediacjach, zarządzaniu zmianą, sourcingu i modelach kosztowych, a także prowadzi audyty firm.

Własny produkt – Metoda Eveneum

Pracownicy nie prowadzą tylko tych działań. Stworzyli oni swój najlepszy, innowacyjny produkt – metodę Eveneum. Pozwala ona klientom na zupełnie nowe strategie działania, co prowadzi za sobą większą skuteczność, lepszą jakość i przekłada się na pozytywne wyniki firm.

Oferta firmy

Doradztwo biznesowe jest skomplikowaną dziedziną, ponieważ każdy klient jest wyjątkowy i ma zupełnie inne potrzeby. Firma dobiera działania tak, by maksymalizować zysk przy optymalnym wykorzystaniu zasobów. W ofercie firmy dostępne są szkolenia negocjacyjne i szkolenia biznesowe, programy: “Sparing Partner Negocjacyjny”, “Negocjacyjny Cień”, Strefa Lidera.

Wiedza teoretyczna i praktyczna

Firma prowadzi warsztaty z zakresu negocjacji biznesowych, negocjacji kupieckich, negocjacji zdalnych oraz coachingu negocjacyjnego 2019, CorpoDeal 2019, Backdoor selling – sprzedaż tylnymi drzwiami. W ramach tych warsztatów słuchacz zdobywa wiedzę teoretyczną oraz praktyczną polegającą na ćwiczeniach symulujących rzeczywiste sytuacje, jakie mogą wystąpić w kontaktach biznesowych z różnymi klientami.

Firma Eveneum to miejsce skupiające wykwalifikowanych pracowników. Korzystanie z ich usług może przynieść wiele korzyści dla każdej firmy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne