Strona głównaUncategorizedWypoczynek nad wodą – gdzie warto pojechać z dziećmi na wakacje?

Wypoczynek nad wodą – gdzie warto pojechać z dziećmi na wakacje?

Wakacje nad wodą z dziećmi mogą być doskonałym i niedrogim pomysłem na wyjazd dla rodzin z dziećmi. Aby spędzić wspaniałe wakacje 2019 wcale nie musisz wyjeżdżać z kraju! W Polsce znajdziesz wiele atrakcji turystycznych – również dla najmłodszych. Jeśli marzysz o wypoczynku nad wodą, to masz do wyboru malowniczo położone jeziora oraz piękne piaszczyste plaże. Gdzie warto spędzić urlop z dziećmi nad wodą?

Nie da się ukryć, że najbardziej popularne placówki wypoczynkowe, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród turystów, są zlokalizowane nad morzem w województwie zachodniopomorskim oraz pomorskim: https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-nad-morzem. Niemniej na przestrzeni ostatnich kilku lat można dostrzec rosnącą popularność wypoczynku nad polskimi jeziorami, a w szczególności na Warmii i Mazurach oraz Kaszubach. Turyści, a w szczególności rodzice z dziećmi, decydują się na dłuższy wyjazd nad jezioro, gdzie mogą zażywać odprężających kąpieli w chłodnej wodzie, która jest znacznie cieplejsza niż woda morska, oraz zdecydować się na bardziej aktywny wypoczynek, czyli żaglowanie lub pływanie kajakami.

U brzegów jeziora – Warmia, Mazury i Kaszuby

Miejsce do zabawy w wodzie oraz w piasku znajdziesz nie tylko nad morzem. Decydując się na wyjazd na Warmię i Mazury możesz spędzić wspaniałe wakacje z dziećmi 2019. Wystarczy, że odpowiednio wcześnie wybierzesz i zarezerwujesz kwaterę w wybranej przez siebie placówce. Jeśli szukasz miejsca z udogodnieniami dla dzieci, to zdecyduj się na wyjazd na wieś Jeziorowskie lub Giże. Ośrodki w tych miejscowościach znajdziesz tutaj: https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-nad-jeziorem. Większość z nich umożliwia korzystanie z pokoju i placu zabaw, zabawek, boiska oraz książeczek i gier, które umilą dziecku czas w deszczowe dni.

Równie dobrym pomysłem na wakacje z dzieckiem 2019 nad jeziorem jest wyjazd na Kaszuby! Ten historycznie bogaty region słynie z niesamowicie pięknych krajobrazów oraz atrakcji turystycznych dla całych rodzin. Jednym z najczęściej odwiedzanych ośrodków wypoczynkowych w województwie pomorskim jest domek na Kaszubach z własną plażą w miejscowości Łączyńska Huta. Ten komfortowy domek letniskowy jest położony w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jest też doskonałym centrum wypadowym dla osób, które pragną zwiedzić z dziećmi miejscowości, takie jak Gdańsk, który znajduje się 50 km od Łęczyńskiej Huty, oraz oddalone o 8 km Chmielno. Dla gości udostępniana jest prywatną plażą, na której dzieci mogą się bezpiecznie bawić pod czujnym okiem dorosłych.

A gdzie nad morze?

Wielbicielom komfortowego wypoczynku polecamy przede wszystkim ośrodki wypoczynkowe z dostępem do prywatnego placu zabaw, basenu oraz boiska. W tym celu warto wybrać się do Łeby, Ostrowa czy Jastrzębiej Góry w województwie pomorskim oraz do Darłówka czy Mielna  w zachodniopomorskim. Najlepsze noclegi na wakacje z dzieckiem nad morzem oraz nad jeziorem znajdziesz tutaj: https://www.wakacjezdzieckiem.pl/. Wybierz rejon, w którego pobliżu znajdują się ciekawe miejsca, dzięki którym zyskasz alternatywę dla zabawy w niepogodne dni.

Wakacje z dzieckiem nad morzem można zaplanować tak, by były bezpieczne i atrakcyjne turystycznie zarówno dla rodziców, jak i najmłodszych. Planując wakacje nad morzem z dziećmi, nie musisz całkowicie dopasowywać się dziecięcych wymagań. Zaplanuj bezpieczne wakacje, które każdemu urlopowiczowi sprawią radość.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne