Własny kubek

Kubek jest przedmiotem przydatnym. Korzysta się z niego niemal każdego dnia. Sięga się po niego od samego rana, aby zaparzyć sobie kawę czy ulubioną herbatę i rozpoczyna się z nim dzień. Może być całkiem zwyczajnym kubkiem, jak wiele innych, do których wcale nie chce się przykładać większej uwagi. Ale może też stać się czymś więcej.

Jeśli chcesz, aby klient pamiętał o twojej firmie, jeśli potrzebujesz gadżetu, który przyciągnie uwagę i będzie przypominał o tobie innym – zrób sobie kubek. Kubek z logo swojej firmy. Nawet jeśli taki kubek reklamowy wydaje Ci się oklepanym pomysłem – “bo każdy może go sobie zrobić”, “bo konkurencja już swoje ma” – zrób sobie kubek. Inny, nietuzinkowy, ceramiczny. Ze swoim, przemyślanym, niepowtarzalnym nadrukiem.

Zrób sobie kubek reklamowy, który będzie przykuwał uwagę klienta, który będzie na tyle ładny, że będzie po niego sięgał codziennie, a przez to będzie sobie przypominał o Tobie i Twojej firmie. Bo kubek to na prawdę świetny gadżet reklamowy.

Możesz zamówić różne kubki reklamowe. Takie kubki z własnym nadrukiem dla firm da się kupić w wielu miejscach. Oczywiście musisz przemyśleć co chcesz mieć na kubku wydrukowane, tak, żeby przykuwało to uwagę, a jednocześnie jednoznacznie kojarzyło się z Tobą i Twoją firmą.

Takie kubki mogą być też świetnym gadżetem firmowym, dzięki któremu, Twoi pracownicy spędzą całkiem przyjemną przerwę, popijając kawę czy herbatę ze swoich firmowych kubków. To może stać się dla nich okazją do tego, by jeszcze bardziej zżyć się z firmą i jeszcze bardziej identyfikować z Tobą – swoim pracodawcą.

No i wreszcie taki kubek z logo firmy, może stać się idealnym gadżetem na prezent dla pracownika, który ma imieniny czy inną uroczystość. Koszt w sumie niewielki, ale gest znaczący. A to ważne, bo takimi małymi gestami możesz zbudować więź zaufania i wzajemnego szacunku pomiędzy sobą, a ludźmi, którzy dla Ciebie pracują.

Pomysłów na to, co możesz zrobić z takimi kubkami z własnym nadrukiem jest na prawdę dużo. Wszystko zależy od tego, na co jeszcze wpadniesz. Więc – zrób sobie kubek.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne