Strona głównaUncategorizedPojemniki na piasek i sól

Pojemniki na piasek i sól

Oferta dostępna dla firm i przedsiębiorstw zajmujących się utrzymaniem czystości na terenach publicznych np. spółdzielni mieszkaniowych. Szkoły, hotele, restauracje, fabryki, supermarkety także korzystają z pojemnika na piach w okresie zimowym. W ECI znajdziecie Państwo kontenery na piach i sól, wykonane z materiałów najwyższej klasy, oferujące do 500 litrów pojemności. Dzięki unikalnej budowie mogą być stać w dowolnym miejscu, zawsze dobrze się prezentując.

Pokrywy pojemników na piasek i sól zostały zaprojektowane tak, aby topniejący śnieg lub padający deszcz specjalnymi rowkami ściekał na ziemię, nie powodując przymrożenia pokrywy w okresie ujemnych temperatur.
Najważniejszą cechą dobrych pojemników na piasek i sól jest materiał, z którego zostały wykonane. W ECI produkuje się je z polietylenu, który nie zawiera żadnych dodatkowych substancji chemicznych. Dzięki tej czystości tworzywa, pojemniki nie przebarwiają się pod wpływem promieni słonecznych, co jest najczęstszym problemem w Chińskich odpowiednikach zalewających rynek.

Brak elementów metalowych w pojemnikach na piasek i sól ECI to kolejny ważny atut, który należy podkreślić. Oferowane rozwiązania zostały w maksymalnym stopniu odchudzone z elementów metalowych, które przy dłuższym okresie mogą rdzewieć.

W ofercie znajduje się ponad 20 modeli w co najmniej 10 wersjach kolorystycznych.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne