Strona głównaUncategorizedLegalni bukamcherzy w polsce - gdzie obstawiać?

Legalni bukamcherzy w polsce – gdzie obstawiać?

Lubisz zakłady bukmacherskie i często typujesz mecze? Nie musisz tego robić wyłącznie przez internet, ponieważ wiele firm posiada również swoje punkty stacjonarne. Na terenie naszego kraju działa obecnie dziesięciu legalnych bukmacherów, mających prawo przyjmowania zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych. Są to: FORTUNA, STS, TOTOLOTEK, forBET, LV BET, SUPERBET, TOTALBET, E-TOTO, Traf i Milenium.

Którzy legalni bukmacherzy w Polsce są najlepsi?

Czy zastanawiałeś się , które firmy są godne zaufania i podbijają Polski rynek bukmacherski? Najwięksi i najlepsi z nich to FORTUNA (589 lokali), STS (430 lokali), TOTOLOTEK (252 lokale) i Milenium (140 lokali). Wszyscy wskazani wyżej bukmacherzy mogą również prowadzić działalność w sieci przez internet. Listę bukmacherów internetowych uzupełniają ponadto Typiko, Ewinner, Cherry Online (PZBUK) oraz BEM Operations Limited (Betclic).

Rynek legalnych bukmacherów stale się rozwija, o czym świadczy fakt wydania w 2018 r. zezwoleń aż siedmiu nowym podmiotom. Podkreślenia wymaga, że w Polsce, od czasu nowelizacji tzw. ustawy hazardowej, legalnie grać można wyłącznie u bukmacherów posiadających stosowne zezwolenie, wydawane przez Ministra Finansów. Do 2017 r. uzyskanie takiego zezwolenia nie było konieczne. Gra u podmiotów nieposiadających stosownego dokumentu grozi konsekwencjami prawnymi również dla samych graczy, dlatego jeśli zamierzasz grać u zagranicznych podmiotów to przygotuj się na niemiłe niespodzianki i problemy z prawem.

źródło: https://itypy.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne