Strona głównaUncategorizedWiosenna integracja - najlepsze miejsca na wiosenne imprezy firmowe

Wiosenna integracja – najlepsze miejsca na wiosenne imprezy firmowe

Wyjścia integracyjne stanowią ważny aspekt dla firmowej społeczności. Pozwalają bliżej się poznać, odstresować, niekiedy nawet wyjaśnić nieporozumienia w bardziej luźnym otoczeniu, niż biurowy open space. Gdy pogoda za oknem coraz bardziej zachęca do zabawy, warto pomyśleć o organizacji wyjścia firmowego i odpowiednio zadbać, aby było niezapomniane dla każdego!

Impreza integracyjna „pod chmurką” – czy wiosna to dobry termin?

Gdy za oknem coraz częściej widzimy jasne, czyste niebo, a po wyjściu na zewnątrz rozpieszczają nas promienie słońca, pomysł na integrację pod chmurką wydaje się być idealny! Nie daj się jednak zwieść pięknej pogodzie za dnia i pamiętaj, że wiosenne wieczory nadal bywają chłodne, a czasami nawet mroźne.

Jak więc połączyć przyjemność spędzenia czasu na świeżym powietrzu i jednocześnie zapewnić wszystkim uczestnikom imprezy komfort termiczny? ?

Najlepszym rozwiązaniem na tak okoliczność jest impreza łączona. Pierwsza część, gdy temperatura na zewnątrz i pogoda wciąż zachęcają do przybywania na świeżym powietrzu. Rezerwując lokal możesz ustalić z managerem, że do określonej godziny będziecie ze znajomymi przebywać na zewnątrz, a później przeniesiecie się do przygotowanego wcześniej stolika w środku.

Integracja firmowa aktywnie – gdzie zabrać znajomych z pracy?

Organizując imprezę firmową, nie zapominaj też o tym, że aktywność to podstawa. Choć wyjście integracyjne jest doskonałą okolicznością na prowadzenie długich, luźnych i niezobowiązujących rozmów, to świetnym pomysłem jest je urozmaicić o ciekawą aktywność.

Ponieważ wiosną robi się już przyjemnie i ciepło, pomyśl o atrakcjach zręcznościowych. Przed wizytą w docelowym pubie lub klubie, możesz zabrać znajomych np. do parku linowego. Wyzwania, jakie stawiają zawieszone kilka metrów nad ziemią liny i drabinki, mogą nie tylko zmiękczyć nie jednego twardziela, ale też okazać się fantastyczną zabawą.

Niestety, wiosna w Polsce bywa też kapryśna. Nawet stale śledząc prognozę pogody można być niemile zaskoczonym nagłym załamaniem pogody. I to akurat w dniu imprezy integracyjnej! Jak się przed tym zabezpieczyć?

Jeśli wyjście integracyjne organizujecie raz, na dłuższy czas i z reguły ma charakter wyjścia na jeden wieczór, rozważ bezpieczniejsze lokalizacje, niż te pod otwartym niebem. Nietuzinkowym pomysłem będzie zabranie znajomych z pracy do parku rozrywki! Właśnie tak. Istnieją bowiem place zabaw, stawiające niemałe wyzwania nawet dorosłym amatorom ekstremalnych sportów! Jednym z takich parków jest Bounce – największy w Europie park dmuchańców. Mieści się w Lublinie i organizacja imprezy firmowej nie stanowi dla managerów tego miejsca najmniejszego problemu.

Zróżnicowane tory przeszkód i sekcje podzielone względem trudności, sprawdzą się doskonale. Kto nie lubi beztrosko poskakać zwłaszcza, gdy ma do tego idealne warunki? Skakanie na dmuchańcach to samo zdrowie. Podnosi też poziom adrenaliny i wspomaga produkcję hormonu szczęścia. Po aktywnych wyczynach, możecie w świetnych nastrojach udać się na całonocną imprezę, aby wyjście integracyjne pozostało w pamięci na długo!

Czy nie o to właśnie chodzi podczas wypadu ze znajomymi, żeby świetnie się bawić?

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne