Strona głównaUncategorizedUrozmaić dietę swojego psa - włącz do niej przysmaki dla psów

Urozmaić dietę swojego psa – włącz do niej przysmaki dla psów

Psy uwielbiają wszelkiego rodzaju przekąski dlatego warto uzupełniać normalną karmę o przekąski specjalnie dedykowane dla psów. Obecnie w sklepach zoologicznych można znaleźć wiele ich różnych rodzajów. Przysmaki dla psów to nie tylko przekąska, którą twój pupil pokocha ze względów smakowych.  Wiele z nich zawiera witaminy i składniki mineralne niezbędne dla prawidłowego zdrowia twoje psa. Są również niezbędne w procesie szkoleniowym. Trenerzy psów wykorzystują smakołyki jako nagrodę za dobre zachowanie.

Przysmaki dla psów są dostępne w wielu rodzajach i smakach. Najpopularniejsze to suszone mięsa np. filety z kurczaka czy pałeczki z rybą. Niektóre z nich zawierają dodatek ryżu. Oprócz tego możesz swojemu pupilowi zaserwować takie smakołyki jak nadziewane krokiety oraz nadziewane uszy królicze z kaczką. Do innych popularnych przysmaków należą ring wołowy, kabanosy a także mini ciasteczka zawierające witaminy.

Nie tylko przysmak – idealny sposób na zadbanie o uzębienie twojego psa

Gryzaki naturalne dla psów oraz kości do gryzienia to częsty wybór smakołyków przez właścicieli psów. Swoją popularność zawdzięczają tym, że oprócz walorów smaków dla twojego psa, dbają również o jego uzębienie. Gryzaki naturalne, które są szczególnie popularne to kość szynkowa, noski wieprzowe oraz ścięgna wołowe. Niektóre sklepy oferują nawet specjalne pakiety tzw. SnackPack. W jednym opakowaniu znajduje się kilka rodzajów gryzaków.

Jeśli chodzi o kości do gryzienia to możemy zakupić takie produkty jak duże kawałki kości szynkowej, kości prasowane oraz małe kosteczki czyszczące owinięte suszonym mięsem.

Przysmaki dla psów  to idealny sposób na urozmaicenie diety twoje pupila. Twój pies na pewno ucieszy się z dodatkowego smakołyku, a ty wybierając przysmak wzbogacony o witaminy masz pewność, że dostarczasz mu niezbędne składniki pokarmowe.  Przysmaki sprawdzą się również wtedy gdy zechcesz wytresować swojego pupila. Jeżeli z kolei chcesz zadbać o uzębienie twojego psa wybierz wtedy gryzaki naturalne lub kości do gryzienia.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne