Firma Euro-medical ma dużą ofertę handlową wózków do przewożenia chorych. Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia chorych to urządzenie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są zaprojektowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych i oddziałów opieki po znieczuleniu ogólnym. Nasza firma oferuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych oraz o stałej wysokości dostosowane do oczekiwań pacjenta. Nasze wózki do przewożenia wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na 4 kołach jezdnych z blokadą centralna lub do wyboru kierunkową, leżysko wykonane jest z płyt przeziernych dla RTG lub metalowej kraty. Wózek do przewożenia chorych wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w dowolnej kolorystyce, barierki boczne składane, uchwyt na butlę z tlenem, półkę na pościel oraz wieszak kroplówki. Wózki dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeżeli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia pacjentów zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem regionalnym lub wejdź na naszą stronę internetową i wyślij zapytanie ofertowe. Zachęcamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .
Euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych jak również szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie posiadamy kardiomonitory, aparaty ktg, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do przewozu zwłok, łóżka szpitalne. Jeśli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę internetową. Jako firma pracujemy na runku już ponad 10 lat. W tym okresie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu medycznego dla krajowych i zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi klientami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: [email protected]
strona www: https://euro-medical.pl

______________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.