Testosteron – hormon męskości

Mocny szkielet, silne mięśnie, owłosienie na ciele i twarzy, niski głos to nic innego jak efekt działania testosteronu na męskie ciało. Jest dla niego dobry, utrzymuje je w szczytowej formie, zapewnia właściwe proporcje i mobilizuje do działania.

Obecność testosteronu w organizmie to młodość, zdrowie, siła, energia i zapał, a także sylwetka  wojownika, wąskie biodra i szerokie ramiona, mocne kończyny, do tego wzrost produkcji czerwonych krwinek oraz przyswajania wapnia. Jego niedobór powoduje zmianę męskiej sylwetki na bardziej okrągłą i kobiecą, a także pogorszenie nastroju. Z drugiej strony – nie można przesadzić z dawkowaniem, bo to może skończyć się źle – problemami z męskością, cholesterolem, odpornością i układem krwionośnym.Dawkowany w odpowiedni sposób, testosteron dobroczynnie wpływa na pracę serca i siłę mięśni, wspomaga skutki treningu – wzrost masy i siły mięśniowej, a przyswaja się i działa szybko. W odpowiednich warunkach dostaje się wprost do jądra komórkowego, zmienia strukturę DNA i mobilizuje ciało do uruchomienia procesów produkcji białka w mięśniach i kościach, a także obniżenia poziomu tkanki tłuszczowej. Działanie samego hormonu i jego pochodnych  można zmodyfikować tak, by spotęgować działanie anaboliczne czy też androgenne, przydatne bardziej lub mniej zawodnikom poszczególnych dyscyplin. Co ma im do zaoferowania nasz sklep?

Testosteron Propionat sklep, czyli efekt natychmiastowy

Stosowanie propionatu to wybór najłagodniejszego i najbezpieczniejszego sposobu wspomagania treningu testosteronem. W takiej formie hormon krótko utrzymuje się we krwi, dzięki czemu łatwiej uniknąć przedawkowania i pozbyć się ewentualnych skutków ubocznych. Jego działanie skupia się na wspomaganiu mięśni, nie tylko na uwydatnianiu męskich cech ciała, dzięki czemu mogą stosować go także kobiety. Będzie niezastąpiony przy pracy nad rzeźbą, tym bardziej, że nie powoduje retencji wody w mięśniach i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Sprawdza się w połączeniu z innymi środkami, na rzeźbę czy masę, a także jako środek łagodzący skutki odstawienia innych czy przerwy w treningu – osłabia znacząco ryzyko spadku masy mięśniowej w czasie diety. Nadaje się do stosowania zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych zawodników, szlifujących formę do maksimum. Podawany iniekcyjnie, czemu zawdzięcza tak szybkie działanie i możliwość dostosowania dawki co do mililitra. Można go także stosować stosunkowo długo – aż do roku, albo jako kick-starter, przed rozpoczęciem kuracji z wykorzystaniem testosteronu o dłuższym działaniu. Stosowanie propionatu to gwarancja ekstremalnie zwiększonych efektów treningu bez zbędnego ryzyka długotrwałych efektów ubocznych.

Źródło: http://najlepszekoksy.com/